17. února 2011

Váhání | Váhanie

Autor: Maggie Stiefvater
Originální název: Linger
Série: Vlci z Mercy Falls
Díl:
druhý
Nakladatel: Argo
Rok vydání: 2011
Počet stran: 324
Vazba: pevná

Touha...
Teď, když se Grace a Sam našli, musejí bojovat, aby mohli být spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat se svou minulostí. Pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější.
Rezignace...
Do jejich příběhu nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole. Chlapec s temnou minulostí, který bojuje s vnitřními démony a snaží se přestat být člověkem a zůstat navždy vlkem bez paměti.
Váhání...
Sam si naopak stále nemůže zvyknout na to, že zůstává v lidské podobě. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme vytěsnit za své mysli i těla to, kým opravdu jsme?Autor: Maggie Stiefvater
Originálny názov:
Linger
Trilógia: Vlci z Mercy Falls
Diel: druhý
Vydavateľstvo: Ikar
Rok vydania: 2011
Počet strán: 270
Väzba: pevná
 
Túžba
Grace so Samom našli jeden druhého. Lenže ak chcú zostať spolu, musia naďalej bojovať. Pre Sama to znamená zúčtovanie s minulosťou vlkolaka, kým Grace čelí čoraz neistejšej budúcnosti.
Strata
Do ich životov vstupuje vlk menom Cole, ktorého minulosť je plná bolesti a nebezpečenstva. Mladík zápasí s vlastnými démonmi a v koži vlka sa cíti lepšie než v ľudskom tele.
Váhanie
Grace, Sam a Cole sa neustále pohybujú medzi dvoma extrémami – životom vlka a ľudskou existenciou. Ešte aj láska má dve tváre: je nádherná a trýznivá, oslobodzujúca aj zväzujúca, lákavá i znepokojivá. Keď sa však hrdinom pred očami rúca svet, láska zostáva ich jedinou nádejou.
Bude im stačiť? 

1 komentář:

  1. tuto knížku jsem si dovezla v originále z Chorvatska .. a pravděpodobně si k tomu koupím i českou verzi, jinak bych to asi nikdy nepřečetla :) zas tak dobře chorvatsky neumím. ale možná zkusím oba díly, doporučila bys mi tyhle knihy? líbily se ti?

    OdpovědětVymazat