19. února 2013

Ilona Andrews - Magie zabíjí


 KATE DANIELS 5
Kate Danielsová možná odešla z Řádu rytířů milosrdné pomoci, ale stále se brodí až po kolena v paranormálních problémech. Nebo by se jimi spíš brodila, kdyby ji někdo najal. Založit si vlastní kancelář se ukázalo náročnější, než by čekala, zvlášť když teď Řád očerňuje její jméno. Situaci jí taky moc neulehčuje, že se mnoho potenciálních klientů nechá odradit představou, že by mohli vzbudit hněv Pána šelem, který se stal Katiným druhem.
Takže když jí zavolá jeden z nejlepších Pánů mrtvých ve městě a chce pomoci s upírem mimo kontrolu, Kate se dvakrát nerozmýšlí a nabídku práce přijme. Ale ukáže se, že nejde o jediný případ neobvyklých událostí. Kate tomu všemu musí přijít na kloub a rychle, protože jinak by celé město i všichni její drazí mohli zaplatit cenu nejvyšší…

5 komentářů:

 1. Ano! Ano! Konečně!! :D :D Pokračování mojí nej série....KONEČNĚ! ♥ Ach, už se těšim na Currana :O :D
  Jenom to pozadí obálky....No, je to takový moc šedý na můj vkus...Ale je to Kate, takže odpuštěno :)) :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, ta obálka je trošku zvláštní :D

   Vymazat
 2. Love your blog! Maybe we could follow each other on bloglovin or GFC? Please leave me a comment or follow me and I will follow you =)

  http://www.facebook.com/pages/Le-Petit-Plastique/473640259360447

  http://lepetitplastique.blogspot.com/

  **Giveaway on my blog**

  OdpovědětVymazat
 3. nevíš kdy by se to mělo objevit v knihkupectví??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Předpokládám, že kniha vyjde ještě tento měsíc, takže buď koncem měsíce a nebo začátkem března. Ale je to jen můj odhad... :)

   Vymazat