28. ledna 2011

Cirkus prokletých

Autor: Laurell K. Hamilton
Originální název: Circus of the Damned
Série: Anita Blakeová, lovec upírů
Díl:
třetí 
Nakladatel: Triton
Rok vydání: 2006
Počet stran: 272
Vazba: brožovaná

V USA je lykantropie i vampyrismus legální a město St. Louis je srdcem snah za rozšíření práv nelidí. Anita Blakeová - státem uznaná popravčí upírů - uvízne uprostřed bitevního pole, na němž se mají střetnout prastaří nemrtví o vládu nad městem. Kdo ji získá na svou stranu? Koho bude nucena zradit - tedy za předpokladu, že odstranění vlezlého upíra lze vůbec zradou nazvat. Stav: 2. vydání
Autor:
Laurell K. Hamilton

Originální název: Circus of the Damned
Série: Anita Blakeová, lovec upírů
Díl:
třetí 
Nakladatel: Epocha
Rok vydání: 2011
Počet stran: 288
Vazba: pevná

Do St. Louis přijíždí cizí vyšší upír, mezi nemrtvými začíná bitva o území a Anita se ocitá v jejím středu. Jean-Claude, upíří Vládce města, ji chce pro sebe - jenže jeho nepřátelé mají jiné plány. A aby to všechno bylo ještě horší, v ohrožení je i Anitino srdce, když poznává zatraceně pohledného středoškolského učitele biologie Richarda Zeemana. Oba jsou jen lidé, kteří uvízli v křížové palbě - nebo to si alespoň Anita myslí.
Když se na scéně objeví upír Alejandro a nárokuje si Anitu Blakeovou, odbornici na stvoření noci, jako svoji lidskou služebnici, mezi nemrtvými vypukne válka a život lovkyně upírů je v sázce.

Žádné komentáře:

Okomentovat