24. června 2011

Bratrstvo černé dýky - J. R. Ward

Srpen 2011
7. díl - POSMTĚNÝ MILENEC
Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží.

Říjen 2011
8. díl - MILENEC JEN MŮJ
Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, je jejich spojení nevyhnutelné.

Listopad 2011
9. díl - MILENKA POUT ZBAVENÁ
Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí.

Prosinec 2011
BRATRSTVO ČERNÉ DÝKY - PRŮVODCE

1 komentář:

  1. Páni, už se nemůžu dočkat. Tahle série se mi fakt libí. Jinak, máš moc hezké stránky. Já mám taky založený blog o knihách, tak se když tak mrkni. http://www.books-of-my-life.blogspot.com/
    Není to sice nic extra :D Jestli ti to nevadí, tak si tě přidám na blog.

    OdpovědětVymazat