25. září 2012

Amanda Hocking - Dědička


Trilogie o Tryllech 1
Vstupte do světa Tryllů!
 Když bylo Wendy pouhých šest let, matka se ji pokusila zabít. Tvrdila jí, že je monstrum. O jedenáct let později se Wendy začíná obávat, že matka měla tehdy možná pravdu. Dochází jí, že asi není tím, kým si po celý život myslela, že je. Toto poznání jí pomáhá odhalit Finn Holmes.

Finn, záhadný spolužák, zprvu Wendy jen neustále pozoruje. Něco na něm Wendy neskutečně přitahuje, ale zároveň děsí. S jeho pomocí se dozví i pravdu o sobě a svém životě: Jako miminko byla zaměněna s jiným dítětem, chlapcem. Ještě v šoku se Wendy vydá s Finnem za svou pravou matkou. Netuší ale, co ji tam čeká...

Nový domov Wendy nutí nechat dosavadní život za sebou, zapomenout na školu jí problém nedělá, ale jak se vypořádá se ztrátou svého bratra a tety? Wendy se musí poprat se svým novým údělem a s tím, že ani u své pravé matky nenajde city, které celé dětství tak moc postrádala.

Připravuje nakl. Fortuna Libri na listopad 2012

4 komentáře:

 1. Páááni, tak to opravdu zírám! :D o tomhle jsem vůbec nevědala a je to skvělá zpráva! ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem úplně čučela, když jsem to našla v edičáku FL :D

   Vymazat
 2. Tuhle knížku jsem obdivovala a litovala, že nevyjde v češtině. Každopádně koukám jako blázen. Musím ji mít. :D doufám, že ve skutečnosti bude obálka vypadat ještě líp. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tuto knížku jsem zhruba před půl rokem četla amatérsky přeloženou na internetu. Ztratila jsem se někde v půlce druhého dílu, když autorka zrušila svůj blog. Takže ten si asi koupím až vyjde. Jinak moc doporučuji, je to pěkná knížka. :)

  OdpovědětVymazat