4. dubna 2013

Černá magie | Čierna mágia

Autor: L. J. Smith
Originální název: Spellbinder
Série: Říše temnot
Díl:
třetí
Nakladatel: Fragment
Rok vydání: 2013
Počet stran: 248
Vazba: brožovaná

Sestřenice Thea a Blaise ovládají magii, ale každá toto umění využívá jinak. Divoká Blaise svádí jen tak pro zábavu své spolužáky, aby je pomocí kouzel dováděla téměř k šílenství. Klidnější Thea se hned první den školy zamiluje do obyčejného chlapce a pokouší se ho získat pomocí bílé magie. Obě poruší zákony Říše temnot, a to se neodpouští. Zachrání se dívky pomocí zakázaných kouzel nebo je čarování zničí? Co je Thea ochotná obětovat své lásce k člověku?Autor: L. J. Smith 
Originálny názov: Spellbinder
Séria:
Ríša temnoty

Diel:
tretí
Vydavateľstvo: Fragment
Rok vydania: 2013
Počet strán: 256
Väzba: brožovaná

Thea a jej sesternica Blaise sú čarodejnice a ovládajú mágiu, ale každá toto umenie využíva inak. Divoká krásavica Blaise zvádza len tak pre zábavu svojich spolužiakov, aby ich pomocou kúziel privádzala do šialenstva. Pokojnejšia Thea se hneď prvý deň v novej škole zamiluje do obyčajného ľudského chlapca a pokúša sa ho zachrániť pred Blaise pomocou mágie. Obe porušia zákony Ríše temnoty, a to sa neodpúšťa.
Zachránia sa dievčatá pomocou zakázaných kúziel alebo ich čarovanie zničí? Čo je Thea ochotná obetovať kvôli láske človeku? 

Žádné komentáře:

Okomentovat