19. listopadu 2011

Bratrstvo černé dýky: Průvodce

Autor: J. R. Ward
Originální název: The Black Dagger Brotherhood: An Insider's Guide
Nakladatel: Baronet
Rok vydání: 2011
Počet stran: 520
Vazba: brožovaná

Tento svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J. R. Ward v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete.
Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky, naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje - to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, které se na stránkách knih nakonec ocitly.
J. R. Ward také vybrala z prvních šesti knih série nejlepší hlášky a svoje oblíbené pasáže, které předkládá čtenářům ve zhuštěné formě.
S udatnými členy Bratrstva černé dýky se můžete blíže obeznámit v jejich „osobních spisech", ale také v dotaznících, které vlastnoručně vyplnili, a prostřednictvím interview, která poskytli autorce osobně v prostorách svého tajného sídla.
A konečně - J. R. Ward, autorka světových bestsellerů, nechá čtenáře nahlédnout do své kuchyně: nesobecky se s nimi podělí o návod, jak napsat knihu a jak ji dostat na trh - a prozradí také některé specifické detaily, které pomáhají při psaní jí osobně.

1 komentář:

  1. myslim ze by to mohlo bavit bratranca
    Inak pozyvam ta k sebe na giveaway kde vyhra je taska plna darcekov, zucastnit sa mozes tu:
    http://cookieswardrobe.blogspot.com/2011/11/second-international-giveaway.html

    OdpovědětVymazat