4. srpna 2012

Démon z Hex Hall

Autor: Rachel Hawkins
Originální název: Demonglass
Série: Hex Hall
Díl:
druhý
Nakladatel: Knižní klub
Rok vydání: 2012
Počet stran: 248
Vazba: pevná

Sophie Mercerová si myslela, že je čarodějka. Proto byla ostatně poslána do Hex Hall, nápravného zařízení pro delikventy Prodigia, tedy čarodějky, kouzelníky, víly a podobné bytosti. To si ale myslela ale ještě předtím, než zjistila, kdože je vlastně její otec, a že Archer Cross patří k L'Occhio di Dio, které se snaží Prodigia vyhladit z povrchu zemského - a namísto dalšího polibku mu tak musela vrazit jednu pěstí. Že je čarodějnice si myslela do chvíle, než se ukázalo, že je démon. Velká moc však sebou přináší i velká riziko, a než vystavovat nebezpečí své blízké, bude možná lepší se jí zbavit... Co ale dělat, když se ukáže, že i její nové kamarádky jsou démoni a svou sílu rozhodně neplánují použít k žádným bohulibým účelům? Do toho se o Sophii začne zajímat L'Occhio di Dio, a koho jiného za Sophií poslat než Archera. Ještě štěstí, že k němu Sophie už nic necítí. Nebo ano?

6 komentářů:

 1. Tahle série je jedna z těch, do kterých se chci pustit :) Má krásný obálky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se pusť, první díl byl fakt suprový ;)

   Vymazat
 2. Čože?! To už je aj po česky? To akože fakt? Bože, to som ani netušila. Asi pred týždňom som dokončila posledný diel zo série v angličtine (samozrejme ako všetky tri knihy). Uf.

  OdpovědětVymazat
 3. Na to se moc těším, protože první díl se mi opravdu hodně líbil. :) A navíc má kniha nádhernou obálku, jako všechny z této série. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně.. taky se moc těším a 1. díl se mi moc líbil :)..

   Vymazat